daha fazla bilgi
0216 390 71 58
soztur@soztur.com

Özel Şöförlü Araç Kiralama

Eğlence ve iş seyahati için Turkiye genelinde özel taşımacılık çözümleri sunan profesyonel bir şöför hizmeti

İstanbul şöförlü araç kiralama hizmet havaalanlarının yanı sıra çok sayıda bölgesel havaalanı tüm özel transferler için lüks araçlar sunar. Bizim lüks sedanlar, limuzinler, vip minibüslerimizin hiçbirinde araç paylaşımı yoktur. Kalite ve rahatlığına düüşkn siz ve misafirleriniz işin lüks araçlarımızla kusursuz hizmeti sunuyoruz ; özenle seçilmiş deneyimli şöförler dikkatli ve geniş rota bilgi ve becerileri ile her türlü hava koşulunda guvenli bir sürüş sunarlar.
Son model, klimalı otomobiller, limuzinler, vip minibüslerden oluşan filomuz tertemiz korunur ve düzenli iş ve şehri ziyaret eden heyetler tarafından kullanılmaktadır. Güvenliğiniz ve dakiklik ise bizim için en önemli husustur.
Biz hava şartları için kesin birşey söylemiyoruz veya tahminde bulunmuyoruz ama – tecrubeli ve bilgili şöför-rehberlerimiz ile unutulmaz anılarla evinize veya otelinize göndermeyi her seferinde garanti ediyoruz. Ne zamanki özel bir gün veya gecenizde şöförlu araç ihtiyacınız olursa biz her zaman bir telefon kadar size uzağız.Tüm havaalanı otel transferlerinizde, düğünlerinizde, iş gezilerinizde, yabancı misafirlerinizi karşılamada ve aklınıza gelebilecek en ufak detayı atlamadan kusursuz hizmet sunmaktan gurur duyarız.

-Profesyonel şöförler iş ve özel seyahat için en güvenilir ve en uygun havaalanı transfer hizmeti sunmak.

-Lüks araçlarımızda özenle seçtiğimiz deneyimli geniş rota ve sürüş bilgisine en az bir yabancı dil bilen sürücü arkadaşlarımız görev almaktadır.

-Araçlarımız klimalı, sigara içilmeyen ve tam kasko ve sigortalıdır.

Makul fiyatlara profesyonel, güvenilir ve konforlu hizmeti sunarken kalite ve rahatliktan kesinlikle ödün vermemekteyiz.
Profesyonel güvenilir ve güler yüzlü hizmet için bizimle irtibata geçin