daha fazla bilgi
0216 390 71 58
soztur@soztur.com

SÖZTUR Turizm Taşımacılık hizmetlerini , kusursuz hizmet kalitesi ile sağlamaktadır.Turistik amaçlı organizasyonlara, gruplara, Acente ve Şirketlere gereken standart ve kalitede araç , personel ve rehberlik hizmetlerini vermektedir.

Bu hizmetleri sağlarken en büyük çabamız siz değerli müşterilerimizi güvenli ve rahat bir yolculuk imkanı yaratarak ve beklentileri kısa sürede karşılayarak yolcu ve kafilelerin memnuniyetini sağlamaktır.

Turizm Taşımacılığında kullandığımız araçlar Ulaştırma Bakanlığının Yönetmeliğine uygun D2 Belgeli ve yolcu sayısına göre farklı büyüklük ve tipte olup konforlu yüksek model araçlardır.

Yurtdışı ve Yurt içinden gelen konuklarınız için en üst seviyede hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiş olan SÖZTUR Turizm sizin için en uygun seçenektir. Tamamı D2 yetki belgeli araçları, eğitimli şoförleri ve istenilmesi halinde sağlanan rehberlik ve refakat hizmetleri ile misafirlerinize kendi şehirlerinde geziyormuş hissini yaşatmaktadır. Seyahatin başladığı noktadan bitiş noktasına kadar süren hizmet kalitesi sizin için vazgeçilmez olacaktır.

Kültür gezilerinde dünya üzerinde ve ülkemizde medeniyetlerin yüzyıllar boyunca yaşadıkları bölgelerde bıraktığı izler, bu medeniyetlerin tarihini anlatır bizlere. Bizler  olarak nerede bir antik kent, kalıntı, bir cami, bir kilise veya bir sinegog görsek onun tarihini merak eder araştırırız. Size kültür gezilerinizde eşlik eder gerekli desteği zman ekiplerimizle sağlarız.

Hayatımızda yakınlarımıza anlattığımız anılar hep bu yapıların ve gezilerde yaşadıklarımızın ürünüdür. SÖZTUR Turizm periyodik olarak düzenlediği kültür gezileri ile bu duyguları paylaşmak amacını taşımaktadır. Tecrübeli rehberlerimiz, etkili programımız ile kültür turlarını keyifle yaşatacağımıza inanıyoruz.