daha fazla bilgi
0216 390 71 58
soztur@soztur.com

Uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe binek otomobillerden, 45 kişilik otobüslere kadar personeliniz güvenliğin ve konforun tadını çıkaracak!

Personel ve Ögrenci tasimaciligi konusunda uzun yillardir hizmet veriyoruz. Ayrica, yüksek model araçlarimizla ve tecrübeli turizm sürücülerimizle, Tur Operatörleri ve Seyahat Acentelerine araç temin ediyoruz.

Turizm sektöründe oldugu gibi, tasimacilik sektöründe de kalite standardi yükselmis ve hizmet verdigimiz-verecegimiz firmalarin beklentileri artmistir. Bu bilinçle, tamami egitim almis sürücülerle çalisiyoruz. Böylece, ögrenci ve personelimizi, yerli ve yabanci turistlerimizi, saglikla gülümseyen, kalifiye sürücülerimize emanet etmenin rahatligini yasiyoruz.

Biz; hizmet sektöründe ayrintilarin önemini ve kalitenin yükselmesine etkisini biliyoruz. Kaliteye verdigimiz önemi tescillemek için TSE Belgesi, ISO 9001:2001 Belgesi ve D2 Yetki Belgesini aldik ve gerekliliklerini yerine getiriyoruz.belgeler Personel Servis Taşımacılığı sektöründe geldiğimiz noktada inovatif ve yaratıcı çözümler ile kaliteli ve güvenli hizmetler üretiyoruz. Deneyimli ve eğitimli personelimizle her geçen gün fark yaratmaya ve taşımış olduğumuz sorumluluğa odaklanarak kaliteli hizmet üretmeye devam ediyoruz; edeceğiz.